Ola Billgren färgoffset av kvinnoansikte

255996

BILLGREN, Ola (1940-2001): Kvinnoansikte, signerad och daterad Ola Billgren -84, färgoffset, numrerad 23/50, bladmått ca 50x65 cm

Gulnader

Fack 4

Budhistorik (8 bud)
1369502
1 600
1364909
1369501
1364909
1 400
1369500
1 300

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.