Lars Boethius oljemålning

255995

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Vinterfrusen skärgård, signerad och daterad Lars Boethius 54, olja på pannå, 50x60 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1361440
1368075
1361440
1368074
950
1361440
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.