Anselm Dahl oljemålning

255994

DAHL, Anselm (1897-1964): Höstlandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 45x68 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Anselm Dahl oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1368396
1368391
1368394
950
1368391
900
1368390
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.