Anselm Dahl oljemålning

255993

DAHL, Anselm (1897-1964): Stuga vid sjö, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 59x94 cm

Fläck

Konst, Måleri

Rum 5

Anselm Dahl oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1368539
750
1368510
700
1368451
650
1368372
600
1368404
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.