Karl Axel Pehrson litografi

255992

PEHRSON, Karl Axel (född 1921): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Pehrson -84, 382/385, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm

Fack 16

Karl Axel Pehrson litografi
Budhistorik (14 bud)
1368336
1367870
950
1368335
950
1367870
900
1368334
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.