Oljemålning Rolf Swedberg

255990

SWEDBERG, Rolf (1927-2008): Hund med halsband, signerad Swedberg, olja på duk, ca 95x108 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Oljemålning Rolf Swedberg

Budhistorik (30 bud)
1368632
3 600
1368631
3 400
1368629
3 200
1368630
3 200
1368629

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.