Lars Boethius oljemålning

255989

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Stilleben, signerad och daterad Lars Boethius 40, olja på pannå, 55x45 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1368775
1 300
1368774
1368771
1368761
1368761
900

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.