Lars Boethius oljemålning

255987

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Insjö i solsken, signerad och daterad Lars Boethius 62, olja på pannå, 35x44 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1368621
450
1368545
1367975
1361256

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.