Ulla Wachtmeister Oiseaux bleus

255986

WACHTMEISTER, Ulla (född 1926): "Oiseaux bleus", signerad Wachtmeister, olja på duk, ca 170x150 cm
UTSTÄLLD: Gummessons Konstgalleri 1965, katalognummer 300, "Nordisk myt"

Smärre tryckmärken

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
1368076
1367880
1367868
700
1366457
650
1366340
600

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.