Carl Brandt pastell

255985

BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap med björkar, signerad och daterad C Brandt 48(?), pastell, ca 36x53 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Carl Brandt pastell

Budhistorik (16 bud)
1368204
1 700
1368203
1 600
1368201
1368030
1 400
1368200
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.