Carl Brandt pastell

255983

BRANDT, Carl (1852-1930): Segelskuta, signerad och otydligt daterad C Brandt 44(?), pastell, 36x53 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Carl Brandt pastell

Budhistorik (15 bud)
1368284
2 600
1368282
2 400
1368280
1368279
1368216
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.