Ann Makander målning

255979

MAKANDER, Ann (född 1954): Komposition, monogramsignerad o daterad -86, olja på duk, ca 83x97 cm

Tryckmärken, repor

Konst, Måleri

Fack 9

Ann Makander målning

Budhistorik (27 bud)
1368796
5 000
1368795
4 800
1368794
4 600
1368779
4 400
1368793
4 200

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.