Aini Lähdesmäki oljemålning

255977

LÄHDESMÄKI, Aini (Finland 1902-1986) "Sakkiruutuinen ymyrä", olja på duk, signerad Aini Lähdesmäki 1966, ca 100x81 cm

Tryckmärken

Konst, Måleri

Fack 6

Aini Lähdesmäki oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1368405
550
1368395
500
1368395
1368319

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.