Laris Strunke akvarell

255974

STRUNKE, Laris (född 1931): "Väg över heden", signerad L. Strunke, akvarell på papper, ca 70x99 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Laris Strunke akvarell

Budhistorik (8 bud)
1368362
1368361
1367973
900
1362400
850
1362399
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.