Bronsskulptur Frank Olsson

255972

OLSSON, Frank (född 1954): Kvinnofigur, brons på stenfot, signerad och daterad Frank 01, märkt 11-30, total höjd ca 57,5 cm

Konst, Skulptur

Kundcenter

Bronsskulptur Frank Olsson

Budhistorik (13 bud)
1368470
1366565
1368469
1366565
1 900
1365843
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.