Matbord stolar 1960-tal

255970

MATBORD, 1960-tal, med iläggsskiva, STOLAR, 4 st., 1960-tal, ek, stolarna märkta K-E Kullén Bodafors, bordets höjd 73, 84x total längd 242 cm

Bordets med smärre ytskador, stolarnas fyllning torkad

Rum 12

Matbord stolar 1960-tal

Budhistorik (12 bud)
1367986
2 400
1365912
1366313
1365912
1 700
1366312
1 600

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.