Ernesto Tatafiore liggande modell

255969

TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943):Liggande modell, signerad och numrerad 26/60, etsning med collage, bladmått 50x69

Fläck

Fack 3

Budhistorik (2 bud)

1362456
1360125

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.