Bruno Mathsson matbord

255965

MATBORD, Superellips, Bruno Mathsson och Piet Hein, Bruno Mathsson International och Fritz Hansen, vitmålad skiva, höjd 69, längd 220x110 cm

Skador, slitage, ommålad skiva

Möbler, Design

Rum 8

Bruno Mathsson matbord

Budhistorik (15 bud)
1368089
1368088
950
1368087
900
1368086
850
1368085

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.