Fritz Smedberg oljemålning

255962

SMEDBERG, Fritz (1900-1977): Åmotsdal, Telemark, Norge, signerad och daterad Smedberg -38, olja på duk, 90x100 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Fritz Smedberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1368182
2 400
1368165
1368165
1368180
1 900
1368165
1 300

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.