Ytterfoder Gustavsberg

255960

YTTERFODER, 1 par, Gustavsberg, genombruten fotring, diameter ca 40, höjd ca 25 cm

Skador, lagningar, krackeleringar

Keramik/Porslin

Rum 3

Ytterfoder Gustavsberg

Budhistorik (9 bud)
1363179
700
1368103
650
1363179
600
1367971
550
1363179
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.