Byrå med flora dekor

255959

BYRÅ för hörn, 1900-talets mitt, bonat trä samt tapetserad dekor av "Flora", 6 st lådor, beslag i mässing, höjd 125, 89x58,5 cm

Omarbetade, slitage

Rum 6

Byrå med flora dekor

Budhistorik (8 bud)
1368155
5 000
1363892
1363539
3 800
1363244
1363243

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.