Servisdelar 1900-talets första hälft

255958

SERVISDELAR, 28 dlr, 1900-talets första hälft, glas slipad dekor av bl a meander, bestående av: 4 champagnestrutar, 10 vinglas, 10 rödvinsglas, 11 vitvinsglas, 3 starkvinsglas

Mindre nagg förekommer

Glas

Monter 4

Budhistorik (19 bud)
1365079
2 400
1363423
1361268
1363414
1 900
1361268
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.