Bordsur senempire

255957

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, senempire, brons, delvis förgylld, krönt av putto, höjd ca 40 cm, nyckel finns

Dekorelement saknas

Klockor/Ur

Rum 2

Bordsur senempire

Budhistorik (16 bud)
1368676
3 200
1368697
3 200
1368676
1368620
2 800
1368593
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.