Edgar Wallin oljemålning

255955

WALLIN, Edgar (1892-1963): Sydländskt motiv med kyrka, signerad Edgar Wallin, olja på duk, ca 41x33 cm

Spår av häftstiftshål

Konst, Måleri

Rum 11

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik

2014-07-14 kl 20:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.