Motiv från Rotterdam oljemålning

255954

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Rotterdam, bär signatur H Smith, olja på duk, ca 70x121 cm

Mindre tryckskador

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (17 bud)
1368380
5 000
1368379
4 800
1368377
4 600
1368376
4 400
1368360
4 200

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.