Matsalsgrupp 1900-talets andra hälft

255953

MATSALSGRUPP, 7 dlr, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, bordets fotavslut i form av lejontassar, hjultrissor, bestående av bord, stolar, 6 st, bordets mått höjd 70, 160x98, 1 iläggsskiva bredd 50 cm medföljer

YTskador, fläckar

Rum 8

Budhistorik (1 bud)

1368093
2014-07-14 11:06:31

2014-07-14 kl 21:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.