Salongsgrupp gustaviansk stil

255952

SALONGSGRUPP, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, soffans längd ca 120 cm

Klädsel med fläckar, karmstolar med skadade fjädrar. Ytskador

Rum 2

Salongsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
1365490
1367010
1365490
550
1366671
500
1365490
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.