Skåp med flora dekor

255950

SKÅP, 1950-tal, mahognyfanér samt tapetserad dekor av "Flora", invändigt med hyllplan samt bardel med bakomliggande spegel, höjd 140, 47x97 cm

Slitage och märken ett hyllplan med fuktfläck, omarbetad

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Skåp med flora dekor

Budhistorik (8 bud)
1368668
4 800
1363891
4 600
1363536
4 400
1362563
550
1362434
450

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.