Förbandsväskor

255949

FÖRBANDSVÄSKOR, militära, ungerska, 1900-talets första hälft, metall, längd 23 resp 42 cm

Senare bemålade, slitage

Diverse

Rum 3

Förbandsväskor

Budhistorik (2 bud)

1367486
1362657

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.