Trädgårdsbord gjutjärn

255948

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft, vitmålat, skiva i metall, fot i gjutjärn, höjd 72, diameter 75 cm

Bruksslitage, färgbortfall

Rum 8

Trädgårdsbord gjutjärn

Budhistorik (4 bud)

1362126
1 300
1361872
950
1360889
900
1360567

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.