Bruno Mathsson soffbord

255946

SOFFBORD, Bruno Mathsson, med kluvna ben i trä, fanérad i ask, etikettmärkt Bruno Mathsson International, höjd ca 53, diameter 130 cm

Fanérskador och slitage

Möbler, Design

Rum 10

Bruno Mathsson soffbord

Budhistorik (5 bud)
1368419
500
1366111
450
1368417
1366111
1362621

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.