Dan Wolgers objekt

255944

WOLGERS, Dan (född 1955): "51 objekt från 1997", signerad och numrerad Dan Wolgers 22/50. Utställningskatalog och multipel, 22,5x18 cm
PROVENIENS: Galleri Lars Bohman, Stockholm

Konst, Skulptur

Monter 4

Dan Wolgers objekt

Budhistorik (5 bud)
1363135
1361608
900
1361000
850
1360843
1360131

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.