Nicoline Lindholm oljemålning

255936

LINDHOLM, Nicoline (1857-1939): Kvinna med gossebarn, signerad och daterad Nicoline Lindholm 1879, olja på duk, ca 80x66 cm

Duklagning, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 5

Nicoline Lindholm oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1368642
4 800
1368634
4 600
1367738
4 400
1367878
4 200
1367738
3 400

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.