Roger Risberg blandteknik

255933

RISBERG, Roger (1956-2011): Kvinnofigur, monogramsignerad och blyertssignerad Roger Risberg samt daterad 1990-91, blandteknik, ca 39,5x30 cm

Smärre fläckar och veck

Konst, Måleri

Rum 5

Roger Risberg blandteknik
Budhistorik (13 bud)
1366008
1366007
1366006
950
1366005
900
1366004
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.