Canape 1800-tal

255931

CANAPE, nyrokoko, 1800-tal, skuren dekor i valnöt, längd ca 170 cm

Blekt, smärre skador, ett ben med lagning, senare klädsel

Rum 6

Canape 1800-tal

Budhistorik (31 bud)
1368730
6 000
1368738
5 800
1368730
5 600
1368726
5 400
1368726
4 600

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.