Lars Petter Sjöström gouache

255928

SJÖSTRÖM, Lars Petter (1820-96): Hyperion från Stockholm, Captn Arnold Friberg, gouache, signerad och daterad LP Sjöström 1886, 53x77 cm

Färgbortfall

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Rum 4

Lars Petter Sjöström gouache

Budhistorik (8 bud)
1367464
7 800
1367453
7 200
1367449
6 800
1364378
5 400
1359776
5 200

Slutpris SEK:
7 800
762 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.