Harry Booström blandteknik

255918

BOOSTRÖM, Harry (1917-1996): "Utkant", signerad Booström, blandteknik med akvarell och pastell, 36x55 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Harry Booström blandteknik

Budhistorik (2 bud)

1367697
1360934

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.