Stig Claesson litografi

255914

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Katarinavägen med vy mot Skeppsbron, signerad Stig Claesson, 118/125, litografi, bladmått 47x63 cm

Fack 7

Stig Claesson litografi
Budhistorik (32 bud)
1367791
3 800
1367788
3 600
1367790
3 400
1367788
3 200
1367784

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.