Stig Claesson litografi

255911

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Stadsgården, signerad Stig Claesson, 6/100, litografi, bladmått 47x63 cm

Fack 1

Stig Claesson litografi
Budhistorik (18 bud)
1367272
4 600
1367271
4 400
1367267
4 200
1367269
1367267
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.