Berrisford Hill akvarell

255896

HILL, Berrisford: "Pheasant in winter", 1900-tal, signerad Berrisford Hill, akvarell, 45x55 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Berrisford Hill akvarell

Budhistorik (2 bud)

1372207
1365245

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.