Fåtöljer Art Deco

255889

FÅTÖLJER, 1 par, 1920/30-tal, fanerade i olika träslag, klädda i prickig textil

Slitage, ett ben löst

Rum 10

Fåtöljer Art Deco

Budhistorik (31 bud)
1366544
6 400
1367385
6 200
1366544
5 600
1367384
5 400
1366544
5 200

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.