Soffa Art Deco

255888

SOFFA, 1920/30-tal, fanerad i olika träslag bl a rot, klädd i prickig textil, längd 210, totaldjup 80 cm

Slitage

Rum 4

Soffa Art Deco

Budhistorik (27 bud)
1367767
8 800
1367769
8 600
1367767
8 400
1367768
8 200
1367767
5 400

Slutpris SEK:
8 800
860 EUR, 1 006 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.