Fotpallar i bl a empirestil

255887

FOTPALLAR, 2 st, 18/1900-tal, betsad björk resp mahogny, höjd 29-30 cm

Slitage, fläckar, skador

Rum 9

Fotpallar i bl a empirestil

Budhistorik (11 bud)
1367818
750
1367481
700
1367817
650
1367481
600
1367139
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.