Vitrinskåp Louis XV-stil

255877

VITRINSKÅP, 1900-tal, Louis XV-stil, svängd front, fanér i valnöt, dekorfält med figurscener, höjd ca 163, 90x45 cm, nyckel medföljer

Smärre torrsprickor, fanerbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer avhämtas vid Utlämningen

Rum 6

Vitrinskåp Louis XV-stil

Budhistorik (12 bud)
1363087
4 800
1366955
4 600
1363087
4 400
1366954
4 200
1363087

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.