Lage Lindell serigrafi

255862

LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad och numrerad Lage Lindell, färgserigrafi, bladmått ca 78x105 cm

Fack 6

Lage Lindell serigrafi
Budhistorik (12 bud)
1367081
1362539
2 800
1362497
2 600
1359181
2 400
1362496
2 400

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.