Orientmatta

255861

ORIENTMATTA, Lori, daterad, signerad, ca 326x196 cm

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (8 bud)
1373536
1 700
1373418
1 600
1373345
1372665
900
1372373
600

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.