Keramik 1950

255860

KAROTT, SKÄRBRÄDA, SMÖRBYTTA med lock, KANNA med lock, SÅSSKÅL med lock, Gustavsberg, 1950-tal, bl a Stig Lindberg, karottens höjd 21 cm
Fat till såsskål med nagg medföljer

Keramik/Porslin

Monter 3

Keramik 1950

Budhistorik (12 bud)
1367496
1 700
1359735
1 600
1367494
1 600
1359735
1 300
1367055

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.