Orientmatta

255848

ORIENTMATTA, Malayer, semiantik, ca 355x152 cm

Smärre skador, mindre lagningar, senare langettering

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (10 bud)
1373955
1373953
900
1373952
850
1373915
1373912
650

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.