Serge Poliakoff litografi

255847

POLIAKOFF, Serge (Frankrike 1900-1969): Komposition i rött, blått och gult, efter förlaga i gouache, signerad i plåten Serge Poliakoff, 114/150, Sorlier, litografi, 61,5x46 cm

Fack 15

Serge Poliakoff litografi
Budhistorik (9 bud)
1367823
2 400
1367822
1367822
1 900
1367821
1 800
1367821
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.