Antonio Segui färglitografi

255842

SEGUI, Antonio (Argentina, född 1934): Figurkomposition, signerad Segui, 32/40, färglitografi, tryckt på Arches papper, ca 52x49 cm

Gulnader

Fack 12

Antonio Segui färglitografi
Budhistorik

2014-07-13 kl 20:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.